Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe

Kód: 8724916

Úplný název:

Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe (Wittemann Artho Stefan): Zacínáme chápat sami sebe

Autor a popis:

Wittemann Artho Stefan, Maitrea, 372 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
248 Kč (355 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Artho S. Wittemann se už dvacet let intenzivně zabývá otázkami systémové sebeorganizace psýché. Dlouhou dobu byl žákem a posléze spolupracovníkem dr. Hala a dr. Sidry Stoneových, zakladatelů metody Voice Dialogue. Pak se společně se svou ženou Veetou vydal vlastní cestou a výsledky pod pojmem IndividualSystemik© (individuální systematika) rozvinul do obsáhlé psychologické teorie a praxe. Ve své první knize, nazvané Inteligence duše, představuje základní koncepci individuální systematiky. Další, hlubší výzkum v psychoterapeutické praxi a ve vzdělávacích seminářích pro terapeuty a poradce vedl k poznatkům a technikám, jež jsou popsány v této knize.

Kniha Architektura vnitřního světa člověka je skutečným obohacením pro psychologickou praxi. Na pozadí „skrytého řádu“ psýché pochopíme stagnaci a rozporuplnost v terapeutickém procesu. Artho Wittemann velice působivě ukazuje cestu, jak zpřístupnit a vysvětlit řád, jenž je za tím skrytý, a především lásku k pacientovi/klientovi, s tímto řádem hluboce spojenou. Mnoho terapeutů na tuto knihu určitě čekalo, aniž by to věděli, a je velice důležité, aby se co nejvíce uplatnila v terapeutické praxi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe