Astrologie pro začátečníky - Jak snadno pochopit a vykládat horoskop

Kód: 7336068

Úplný název:

Astrologie pro začátečníky - Jak snadno pochopit a vykládat horoskop (Hewitt William W.): Jak snadno pochopit a vykládat horoskop

Autor a popis:

Hewitt William W., Fontána, 268 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
181 Kč (258 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Proč se učit astrologii? Tato věda je studiem nebeských cyklů a kosmických jevů, jež se odrážejí v našem pozemském světě. Vesmír je jako obrovské hodiny - kolečka uvnitř koleček, jež se skládají ještě z menších částí - a na to vše jsme my všichni nějakým způsobem nuceni reagovat. Horoskop, který se často sestavuje u příležitosti nejrůznějších okamžiků - uzavření manželství, narození dítěte, nové zaměstnání - je fotografickou momentkou této velkolepé kosmické hry. Když se zahloubáte do uspořádání planet ve svém horoskopu, můžete tam objevit určité informace, které vám pomohou lépe a úspěšněji žít svůj život. Jde o způsob, jak uspořádat a pochopit své prožitky a zkušenosti, a také jak pochopit svou povahu - s jejími přednostmi i nedostatky, vlohami i problémy. Vyzbrojeni těmito informacemi budete lépe připraveni na různá rozhodování, na nichž závisí vaše budoucnost. Tato příručka vynikajícího amerického astrologa vám bude spolehlivým a svěžím průvodcem v nedohledném moři informací, jež dokáží zájemce o tuto nauku doslova zahltit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Astrologie pro začátečníky - Jak snadno pochopit a vykládat horoskop do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Astrologie pro začátečníky - Jak snadno pochopit a vykládat horoskop.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Astrologie pro začátečníky - Jak snadno pochopit a vykládat horoskop (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Astrologie pro začátečníky - Jak snadno pochopit a vykládat horoskop bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Astrologie pro začátečníky - Jak snadno pochopit a vykládat horoskop doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Astrologie pro začátečníky - Jak snadno pochopit a vykládat horoskop