Atlas - Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž

Kód: 8703655

Úplný název:

Atlas - Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž (kol.):

Autor a popis:

Atlas Teddy, Alson Peter,, BOXEVENTS s.r.o., 184 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
297 Kč (400 Kč)
  / ks  
koupit
 

„Nikdo z lidí kolem mě pro mě nebyl v životě a při mých životních rozhodnutích důležitější než můj otec.“ Tak začíná autobiografie legendárního trenéra boxu a komentátora Teddyho Atlase, který z rebelského syna lékaře dospěl v muže, který ctí hodnoty a zásady svého otce. Ve strhujícím vyprávění Atlas vzpomíná na významné momenty svého fascinujícího života - jako mladistvý delikvent na ulicích newyorského Staten Islandu, jako boxer a šampión turnaje Golden Gloves pod vedením slavného trenéra Cuse D’Amata, jako přítel nebezpečného a nepředvídatelného mafiánského vymahače Sammyho „the Bull“ Gravana, který později vypovídal proti zločineckému bossovi Johnovi Gottimu a jako trenér šampiónů a vyzyvatelů, mezi kterými byli mimo jiné čtrnáctiletý Mike Tyson nebo těžká váha Michael Moorer, kterého dovedl k titulu v souboji s Evanderem Holyfieldem. Stejně poutavé je vyprávění Teddyho Atlase o tom, jak trénoval tanečnici a choreografku Twylu Tharpovou před jejím úspěšným comebackem ve věku dvaačtyřiceti let; o práci s hercem Willemem Dafoem, jehož připravoval na roli boxera v koncentračním táboře ve filmu Vítězství ducha; o své cestě do Polska, kde tvořil choreografii k boxerským scénám z uvedeného filmu; a o vlastním hereckém nasazení ve filmech jako například Boxeři. Při vyprávění o svých zážitcích Atlas odhaluje svou životní filosofii. Tato kniha je silně inspirující stejně jako Teddy Atlas sám - nenapodobitelný, houževnatý, upřímný a moudrý. A zdaleka není jen o boxu. je to příběh o vůli překonávat překážky, o soucitu se slabšími, o nevšední cti a osobním i profesním triumfu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Atlas - Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Atlas - Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Atlas - Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Atlas - Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Atlas - Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Atlas - Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž