Atlas - Zimní střediska (Česko, Polsko, Slovensko, Rakousko, Itálie)

Kód: 2560700

Úplný název:

Atlas - Zimní střediska (Česko, Polsko, Slovensko, Rakousko, Itálie) (kol.): Cesko, Polsko, Slovensko, Rakousko, Itálie

Autor a popis:

Svojtka&Co., 256 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
160 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nedokážete si predstavit rok bez zimy a zimu bez lyží? Mysleli jsme na vás, a proto vznikl tento kompletní a užitecný atlas! Najdete v nem aktuální podrobné informace o nejduležitejších lyžarských strediscích ve východní Evrope. Údaje o více než 2300 vlecích, skoro 5500 km sjezdových tratí, bežeckých tratích, doprave, cenách i duležitých kontaktech byly aktualizovány bezprostredne pred tiskem. Tato kniha má i jedinecnou a nezamenitelnou grafickou podobu a jiste se stane nepostradatelným doplnkem vaší domácí knihovny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Atlas - Zimní střediska (Česko, Polsko, Slovensko, Rakousko, Itálie) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Atlas - Zimní střediska (Česko, Polsko, Slovensko, Rakousko, Itálie).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Atlas - Zimní střediska (Česko, Polsko, Slovensko, Rakousko, Itálie) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Atlas - Zimní střediska (Česko, Polsko, Slovensko, Rakousko, Itálie) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Atlas - Zimní střediska (Česko, Polsko, Slovensko, Rakousko, Itálie) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Atlas - Zimní střediska (Česko, Polsko, Slovensko, Rakousko, Itálie)