Atlas dinosaurů - Úžasná cesta zaniklým světem (+ CD-ROM)

Kód: 2422113

Úplný název:

Atlas dinosaurů - Úžasná cesta zaniklým světem (+ CD-ROM) (Malam John, Woodward John):

Autor a popis:

Malam John, Woodward John, Universum, 96 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

Unikátní průhledné stránky a interaktivní CD-ROM vás provedou nezapomenutelnou a fakty nabitou cestou po světě nejpozoruhodnějších stvoření, která kdy spatřila světlo světa. Prozkoumejte pravěké kontinenty a odhalte, jak vypadal svět před miliony let. Rozhýbejte si dinosauří kostru, otáčejte s ní a sklapněte hrůzostrašné čelisti dinosaura na přiloženém CD-ROM. Zjistěte, jak a kde vyhynulí plazi a jiná prehistorická zvířata žili.

Nahlédnout do Atlas dinosaurů - Úžasná cesta zaniklým světem (+ CD-ROM) Nahlédnout do Atlas dinosaurů - Úžasná cesta zaniklým světem (+ CD-ROM)

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Atlas dinosaurů - Úžasná cesta zaniklým světem (+ CD-ROM) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Atlas dinosaurů - Úžasná cesta zaniklým světem (+ CD-ROM).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Atlas dinosaurů - Úžasná cesta zaniklým světem (+ CD-ROM) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Atlas dinosaurů - Úžasná cesta zaniklým světem (+ CD-ROM) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Atlas dinosaurů - Úžasná cesta zaniklým světem (+ CD-ROM) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětské encyklopedie

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Dětské encyklopedie / Atlas dinosaurů - Úžasná cesta zaniklým světem (+ CD-ROM)