Atmosféra a klima. Aktuální otázky znečištění ovzduší

Kód: 2461598

Úplný název:

Atmosféra a klima. Aktuální otázky znečištění ovzduší (Braniš Martin, Hůnová Iva):

Autor a popis:

Kol., Karolinum, 352 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
265 Kč (345 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace, na níž se podílel tým předních českých odborníků na životní prostředí, se věnuje problematice atmosféry, klimatu a kvality ovzduší v širokých souvislostech, jež přesahují pouhý přírodovědný pohled. K chemickým, fyzikálním charakteristikám ovzduší a k jejich dynamice promlouvají v dobách proměn globálního klimatu a emisí toxických látek do ovzduší měst a průmyslových aglomerací nejen přírodovědci, ale i ekonomové, politici a laická veřejnost. V obsáhlé učebnici o aktuálním stavu klimatu se proto setkávají specializované kapitoly od autorů s různým odborným zázemím. Cílem editorů bylo umožnit čtenářům zaměřit se na jednotlivé části podle jejich zájmu a potřeby, ohled je přitom brán zejména na studenty a odbornou veřejnost bez hlubších znalostí v oborech fyziky, chemie či matematiky. Kniha probírá důležité aspekty znečištění ovzduší a pomáhá pochopit principy jevů a dějů v zemské atmosféře, klimatické změny a problematiku ochrany atmosféry v globálním kontextu, včetně ekologické politiky v praxi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Atmosféra a klima. Aktuální otázky znečištění ovzduší do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Atmosféra a klima. Aktuální otázky znečištění ovzduší.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Atmosféra a klima. Aktuální otázky znečištění ovzduší (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Atmosféra a klima. Aktuální otázky znečištění ovzduší bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Atmosféra a klima. Aktuální otázky znečištění ovzduší doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Atmosféra a klima. Aktuální otázky znečištění ovzduší