Auditing pro manažery aneb Proč a jak se ověřuje účetní závěrka

Kód: 7357988

Úplný název:

Auditing pro manažery aneb Proč a jak se ověřuje účetní závěrka (Müllerová Libuše):

Autor a popis:

Müllerová Libuše, Wolters Kluwer, 176 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
289 Kč (344 Kč)
  / ks  
koupit
 

Audit účetní závěrky je proces upravený mezinárodními auditorskými standardy přijatými Komorou auditorů České republiky, jimiž jsou auditoři povinni se řídit a které kladou značné nároky na spolupráci účetní jednotky s auditorem. Z toho důvodu je důležité, aby vedoucí pracovníci měli představu o tom, co je podstatou auditu, jaké podklady bude po nich auditor požadovat a proč některé procedury auditoři dělají. Cílem publikace je vysvětlit, jak proces auditu probíhá, co je jeho smyslem, jaká je odpovědnost auditora na jedné straně a odpovědnost společnosti na straně druhé.

Oproti prvnímu vydání, které bylo zaměřené hlavně na přípravu společnosti na audit, je publikace rozšířená o nové požadavky mezinárodních auditorských standardů, které musí auditoři dodržovat při provádění auditorských procesů a které vedoucím pracovníkům mají vysvětlit smysl auditorova počínání. Nová je rovněž kapitola zabývající se rekapitulací nesprávností, s nimiž se auditoři při své práci nejčastěji setkávají. Součástí knihy je řada příloh, které se při auditu používají a na které se text odvolává s vysvětlením jejich významu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Auditing pro manažery aneb Proč a jak se ověřuje účetní závěrka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Auditing pro manažery aneb Proč a jak se ověřuje účetní závěrka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Auditing pro manažery aneb Proč a jak se ověřuje účetní závěrka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Auditing pro manažery aneb Proč a jak se ověřuje účetní závěrka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Auditing pro manažery aneb Proč a jak se ověřuje účetní závěrka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Auditing pro manažery aneb Proč a jak se ověřuje účetní závěrka