AutoCAD 2014: Učebnice

Kód: 2514154

Úplný název:

AutoCAD 2014: Učebnice (Kletečka Jaroslav, Fořt Petr):

Autor a popis:

Jaroslav Kletečka, Petr Fořt, Computer Press, 400 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
221 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Učebnice od zkušených autorů a pedagogů vás přehlednou formou seznámí s nejnovější verzí AutoCAD 2014. Formou i zpracováním vychází z velmi úspěšných předchozích vydání, podle nichž se již naučily AutoCAD používat desetitisíce studentů a zájemců o počítačové navrhování. Obsah učebnice je rozdělen do 12 samostatných kapitol, doplněných stovkami ilustračních obrázků. Jednotlivé kapitoly vás systematicky provedou obsluhou AutoCADu od základů až po jeho nasazení v infrastruktuře systémů PLM. Výklad problematiky je koncipován podle osvědčené metodiky využívané ve výuce CAD aplikací na našich i zahraničních školách s výrazným podílem samostatných cvičení a týmových projektů. S knihou mimo jiné snadno zvládnete:

* Správně ovládat AutoCAD 2014 i starší verze

* Přesně kreslit a upravovat libovolné objekty ve 2D

* Pracovat s textem, šrafováním, bloky a externími referencemi

* Modelovat prostorově a tvořit 3D objekty a vizualizace

* Připravit výkresy pro tisk na velkoformátové či běžné tiskárně

 

Ověřená koncepce činí z této knihy základní pomůcku pro všechny studenty středních i vysokých škol, kteří se učí pracovat se systémem AutoCAD. Zároveň je ideálním průvodcem pro každého, kdo na AutoCAD 2014 přechází ze starších verzí.

 

O autorech: Ing. Petr Fořt působil řadu let jako učitel odborných předmětů. Je vedoucí střediska Autodesk Training Center, později Autodesk Academia. Působí též jako konzultant a školitel v oblasti řešení průmyslových informačních systémů a je tvůrcem mezinárodně oceněného projektu REPAIR 2000. Autorsky se podepsal pod několik stovek odborných článků a desítku učebnic. Je autorem národního vzdělávacího modulu CAD projektu SIPVZ a šéfredaktorem informačního portálu DesignTech.cz Ing. Jaroslav Kletečka působil řadu let jako učitel odborných předmětů. Autorsky se podepsal pod řadu článků a desítku učebnic mapujících tvorbu technické dokumentace pomocí digitálních technologií. Od roku 1994 úzce spolupracuje s firmami v oblasti řešení předvýrobních etap a tvorby technické normalizace. Je autorem vzdělávacího modulu CAD projektu SIPVZ a redaktorem portálu DesignTech.cz věnovaného problematice správy životního cyklu výrobku.

Nahlédnout do AutoCAD 2014: Učebnice Nahlédnout do AutoCAD 2014: Učebnice

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit AutoCAD 2014: Učebnice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s AutoCAD 2014: Učebnice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení AutoCAD 2014: Učebnice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na AutoCAD 2014: Učebnice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S AutoCAD 2014: Učebnice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Software