Aventura 3 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD

Kód: 7397064

Úplný název:

Aventura 3 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD (Brožová Kateřina, Peňaranda C. Ferrer): ucebnice s pracovním sešitem + 2CD

Autor a popis:

Brožová Kateřina, Peňaranda C. Ferrer, Klett, 226 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
434 Kč (549 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Nová třídílná učební řada pro studenty španělštiny od 15 let výše. Celý komplet odpovídá úrovním A1-B1 podle SERR.
Koncepce Aventura zohledňuje požadavky Společného evropského referenčního rámce pro jazyky, kombinuje moderní přístup k výuce jazyků s přístupem odpovídajícím potřebám a požadavkům českého studenta. Každý díl se skládá z 10 lekcí a odpovídá učivu na jeden školní rok při tříhodinové týdenní dotaci.
Jednotlivé lekce spolu tematicky souvisí a jsou propojeny dobrodružstvím skupiny mladých lidí, kteří v prvním díle cestují po Španělsku, v druhém po Latinské Americe.
V lekcích se objevují pomocné rámečky, které ve stručnosti představí nová slovíčka nebo gramatické jevy, a do nichž student za pomoci textu doplňuje hesla či pravidla. Lekci tvoří uzavřené dvojstrany, z nichž každá je koncipována jako nezávislá učební jednotka, což napomáhá motivaci studujících, ale i plánování výuky učitelem. Lekci uzavírá dvojstrana věnovaná reáliím, komiks, shrnující probrané jevy, česko-španělský přehled gramatiky a tematicky seřazená slovní zásoba.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aventura 3 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aventura 3 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aventura 3 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aventura 3 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aventura 3 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Španělština

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Španělština / Aventura 3 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD