Babicovy fotbalové dobroty - Recepty pro všechny fanynky a fanoušky

Kód: 7281446

Úplný název:

Babicovy fotbalové dobroty - Recepty pro všechny fanynky a fanoušky (Babica Jiří): Recepty pro všechny fanynky a fanoušky

Autor a popis:

Babica Jiří, Eminent, 132 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
236 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha obsahuje recepty na skvělá jídla, která si může každý připravit doma u příležitosti fotbalového mistrovství Evropy i na nejrůznější oslavy a narozeniny. Každý recept má svůj originální fotbalový název a Jiří Babica si k její přípravě pozval několik věhlasných fotbalových hráčů, jako jsou Antonín Panenka, Honza Berger nebo Vladimír Šmicer, ale také známé osobnosti, například zpěváka Ondřeje Hejmu nebo herce z filmu Okresní přebor Leoše Nohu. Všichni se zde prezentují jak svým receptem, tak krátkým rozhovorem na téma fotbal a dobré jídlo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Babicovy fotbalové dobroty - Recepty pro všechny fanynky a fanoušky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Babicovy fotbalové dobroty - Recepty pro všechny fanynky a fanoušky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Babicovy fotbalové dobroty - Recepty pro všechny fanynky a fanoušky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Babicovy fotbalové dobroty - Recepty pro všechny fanynky a fanoušky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Babicovy fotbalové dobroty - Recepty pro všechny fanynky a fanoušky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Babicovy fotbalové dobroty - Recepty pro všechny fanynky a fanoušky