Bájné bytosti

Kód: 7359166

Úplný název:

Bájné bytosti (Harpur James):

Autor a popis:

Harpur James, Metafora, 30 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
149 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Připravte se na cestu do říše kouzelných bytostí! Další ze série interaktivních knížek pro děti, ale zdaleka ne jen pro ně! Již vyšlo: Piráti, Santa Claus, Bojovníci, Mumie a pyramidy, Tajemní dinosauři, Planeta zvířat.
Vstupte do říše strašlivých příšer - a nočních můr! Před vámi leží krajina, kde lidožraví obři hltají lidi jako maliny, mořské bytosti vystupují z hlubin oceánu a draci chrlí plameny, aby vyděsili všechno živé.
Seznamte se s nejděsivějšími obludami všech dob, jako byly bájné gorgony s klubkem hadů na hlavě nebo démonka Amemait, která svými krokodýlími čelistmi drtila srdce zemřelých hříšníků. A když si od těch ošklivců budete chtít odpočinout, můžete užasnout nad krásou jednorožců nebo se podívat na přenádherného ptáka fénixe. Pak se posíleni můžete vrhnout do boje s hrůzostrašným Minotaurem s býčí hlavou nebo si osedlat hippogryfa a rozletět se s ním po obloze.
A co na vás ještě čeká? Strašidelný labyrint - hra, která vás jako hrdiny zavede k Minotaurovi, prastará kniha o nejslavnějších drakobijcích, karty nejznámějších egyptských bohů a hlavně - spousta zábavy!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bájné bytosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bájné bytosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bájné bytosti (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bájné bytosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bájné bytosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé