Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Kód: 9052872

Úplný název:

Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) (Francírek František, Ing., PhD.):

Autor a popis:

Francírek František, Ing., PhD., Ingenio et Arti, 112 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Na téma ”jak psát odborné práce”, existuje jenom v češtině přes 150 učebních textů a skript. Interaktivní učebnice Bakalářská práce, která má formát klasické bakalářky, však jako jediná z nich přináší kromě návodu na psaní prací i odpověď na otázku proč vlastně psát bakalářskou práci. V bakalářské práci mohou studenti uplatnit své nadání i zájem k profesnímu směřování. Cílem nové učební příručky je proto nejen srozumitelné vysvětlení klíčových momentů bakalářské práce, ale také hlubší porozumění hodnotám, které může tato práce studentům přinést. Učební příručka Bakalářská práce je určena studentům vysokých škol, případně také jejich pedagogům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)