Balíček 2 ks Legenda H+Z + Legenda Z+H

Kód: 7462788

Úplný název:

Balíček 2 ks Legenda H+Z + Legenda Z+H (kol.):

Autor a popis:

Hanzelka Jiří, Zikmund Miroslav, JOTA, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
849 Kč (1 196 Kč)
  / ks  
koupit
 

Legenda H+Z: Jedinečná kniha dvou českých cestovatelů, jejichž popularita ve své době dosáhla slávy filmových hvězd. Cestopisy Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda vycházely ve stotisícových nákladech v celkovém počtu šesti milionů výtisků. Unikátní dvoudílný svazek Legenda H+Z mapuje společnou cestu Hazelky a Zikmunda po Africe a Americe. Desítky let staré texty vás přesvědčí o neuvěřitelné pracovitosti a schopnosti obou cestovatelů a zároveň vás mile překvapí svou nadčasovostí a poetikou.
Snažili jsme se, aby se tyto publikace staly skutečným skvostem. Knihy jsou vybaveny bohatou obrazovou přílohou a dosud nepublikovanými snímky z archivu obou cestovatelů. Speciálním bonusem je pak unikátní barevný plakát.
Obě knihy by neměly chybět v knihovně žádného milovníka cestování, dobrodružných příběhů a slavné cestovatelské dvojice Hanzelky a Zikmunda.

Výběr toho nejlepšího z cest Hanzelky a Zikmunda po více než padesáti letech upravil Miroslav Zikmund.

Speciální vložená obálka tvoří originální přílohu, která obsahuje dosud nezveřejněné dobové dokumenty: šestnáctistránkový barevný komiks o výstupu na Kilimandžáro, původní pas pana Zikmunda, povolení k průjezdu Núbijskou pouští, zápis o nehodě v Sirtě, první originální reportáž vydanou ve Světě motorů a další zprávy z dobového tisku.

Legenda Z+H: Druhá cesta inženýrů Miroslava Zikmunda a Jiřího Hanzelky vede tentokrát přes Blízký východ, monzunovou Asii, Indonésii, Japonsko a asijskou část bývalého Sovětského svazu. Dvojice legendárních cestovatelů vyrazila ve dvou vozech Tatra 805 v roce 1959 a do Československa se vrátila roku 1964. Z jejich obdivuhodného počinu vzešla celá řada reportáží, rozhlasových relací a celovečerních dokumentárních filmů.

Neuvěřitelný úspěch slavily jejich knihy, které vycházely ve stotisícových nákladech. Vybrané kapitoly z nich aktuálně upravil Miroslav Zikmund — první cestu po Africe a Americe tedy nyní doplňuje cesta druhá Asií a vytváří tak ucelené dvousvazkové dílo, přesvědčivé svou nadčasovostí. Kniha je vybavena bohatou obrazovou přílohou s mnoha doposud nepublikovanými snímky z Archivu Hanzelky a Zikmunda. Přílohou je unikátní barevný plakát.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balíček 2 ks Legenda H+Z + Legenda Z+H do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balíček 2 ks Legenda H+Z + Legenda Z+H.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balíček 2 ks Legenda H+Z + Legenda Z+H (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balíček 2 ks Legenda H+Z + Legenda Z+H bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balíček 2 ks Legenda H+Z + Legenda Z+H doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Balíček 2 ks Legenda H+Z + Legenda Z+H