Balíček 2ks Medvídku, zavážu ti mašličku + Medvídku, kolik je hodin?

Kód: 3150639

Úplný název:

Balíček 2ks Medvídku, zavážu ti mašličku + Medvídku, kolik je hodin? (kol.):

Autor a popis:

Kol., Fragment, 0 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
197 Kč (247 Kč)
  / ks  
koupit
 

Medvídku, zavážu to mašlučku je velké leporelo s provázkem. Hrajte si se svými dětmi a naučte je zavazovat mašličku! K čemu všemu se dá tato dovednost využít? Medvídek vám to ve svých příbězích názorně předvede. V druhém leporelu jsou ukryty hodiny s pohyblivými hodinovými ručičkami. Hrajte si se svými dětmi a naučte je poznávat hodiny! Kdy je čas na snídani, na oběd, na hraní, na pohádku či na spaní? Nastavujte společně správný časový údaj podle vyprávění o medvídkovi. Rozvíjejte nejen zručnost vašich dětí, ale také jejich logické myšlení a představivost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balíček 2ks Medvídku, zavážu ti mašličku + Medvídku, kolik je hodin? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balíček 2ks Medvídku, zavážu ti mašličku + Medvídku, kolik je hodin?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balíček 2ks Medvídku, zavážu ti mašličku + Medvídku, kolik je hodin? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balíček 2ks Medvídku, zavážu ti mašličku + Medvídku, kolik je hodin? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balíček 2ks Medvídku, zavážu ti mašličku + Medvídku, kolik je hodin? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro nejmenší

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro nejmenší / Balíček 2ks Medvídku, zavážu ti mašličku + Medvídku, kolik je hodin?