Balíček 3ks Anglicko-český praktický slovník + multifunkční audio učebnice + CD

Kód: 7008240

Úplný název:

Balíček 3ks Anglicko-český praktický slovník + multifunkční audio učebnice + CD (kol.):

Autor a popis:

Kol., TZ-one, 0 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
434 Kč (579 Kč)
  / ks  
koupit
 

Anglický praktický slovník Tento slovník obsahuje více než 72.000 hesel. Předností slovníku je výslovnost všech základních anglických hesel jak v anglicko-české části, tak rovněž v části česko-anglické. Slovník provází důkladná gramatická charakteristika - uvedení slovního druhu, u podstatných jmen udání rodu (v části česko-anglické), uvedení plurálu podstatných jmen, nepravidelné stupňování přídavných jmen a časování sloves. Předěl mezi anglicko-českým a česko-anglickým heslářem tvoří gramatická příloha. Součástí knižního vydání je verze elektronická. Anglická komunikace Komplet dvou audio CD, softwarového CD a cvičebnice s klíčem vás hravou a interaktivní metodou seznámí se základy angličtiny, aniž byste se museli biflovat slovíčka nebo pracně studovat gramatiku. Díky svému interaktivnímu charakteru vás připraví na nejběžnější situace člověka cestujícího do anglicky mluvící země (letiště, hotel, prohlídka města, nakupování apod.). Vždy je výhodou, když rozumíme alespoň základům řeči dané země, nápisům, umíme se zeptat na cestu, na dopravní spoj a podobně. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balíček 3ks Anglicko-český praktický slovník + multifunkční audio učebnice + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balíček 3ks Anglicko-český praktický slovník + multifunkční audio učebnice + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balíček 3ks Anglicko-český praktický slovník + multifunkční audio učebnice + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balíček 3ks Anglicko-český praktický slovník + multifunkční audio učebnice + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balíček 3ks Anglicko-český praktický slovník + multifunkční audio učebnice + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Balíček 3ks Anglicko-český praktický slovník + multifunkční audio učebnice + CD