Balíček 3ks Kriminálka Las Vegas + Kriminálka Las Vegas + ALIAS

Kód: 7217548

Úplný název:

Balíček 3ks Kriminálka Las Vegas + Kriminálka Las Vegas + ALIAS (kol.):

Autor a popis:

Kol., JOTA, 0 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
221 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
 

Komplet třech oblíbených titulů.

CSI: Kriminálka Las Vegas - Město hříchu : Vynikající tým kriminalistického oddělení, který pracuje na noční směně - Catherine Wilowsová, Warrick Brown, Nick Stokes a Sára Sidleová -musí pod vedením veterána Gila Gr issoma ve snaze o rozšifrování důkazů za žlutou policejní páskou kombinovat moderní vědecké metody se starou dobrou logikou.

Alias - Vražedný virus : Na černém trhu se objevila mutace smrtícího viru Marburg a prodejce se rozhodl předvést své zboží tím, že infikoval jednu africkou vesnici. APO má jediné nadějné vodítko: vědce jménem Magrite, jehož úspěchy při léčbě obětí nakažených Marburgem byly zřejmě příčinou jeho nenadálého zmizení.

CSI: Las Vegas - Ze záhrobí : Rebecca Bennetová, nevlast ní dcera bohatého lasvegaského podnikatele, tlačí na lasvegaské policejní oddělení, aby znovu otevřelo vyšetřování smrti její matky Rity - tvrdí, že i když to tak možná na první pohled nevypadá, Rebecčin nenasytný nevlastní otec měl ve skutečnosti na smrti své manželky podíl.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balíček 3ks Kriminálka Las Vegas + Kriminálka Las Vegas + ALIAS do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balíček 3ks Kriminálka Las Vegas + Kriminálka Las Vegas + ALIAS.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balíček 3ks Kriminálka Las Vegas + Kriminálka Las Vegas + ALIAS (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balíček 3ks Kriminálka Las Vegas + Kriminálka Las Vegas + ALIAS bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balíček 3ks Kriminálka Las Vegas + Kriminálka Las Vegas + ALIAS doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Balíček 3ks Kriminálka Las Vegas + Kriminálka Las Vegas + ALIAS