Balíček 4 ks Krtek a škola, Strawberry, Čtyřlístek, Krtek a zajíček - omalovánky

Kód: 3870575

Úplný název:

Balíček 4 ks Krtek a škola, Strawberry, Čtyřlístek, Krtek a zajíček - omalovánky (kol.):

Autor a popis:

Kol., Akim, 64 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
43 Kč (60 Kč)
  / ks  
koupit
 

Balíček obsahuje tradiční omalovánky. Některé typy jsou zpracovány na výšku, některé na šířku. Když jsou zpracovány na šířku, tak obrázek jako předloha pro vykreslení je umístěna nad konturou (pérovkou), toto oceňují děti, které píší levou rukou, neboť v tomto případě si obrázek nezakrývají. Dále u některých motivů jsou jako prvek navíc vkládány grafomotorické prvky typu šneci, čárky, vlnovky atd. – děti si kromě malování ještě procvičují zručnost a nenásilnou formou se těmto prvkům učí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balíček 4 ks Krtek a škola, Strawberry, Čtyřlístek, Krtek a zajíček - omalovánky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balíček 4 ks Krtek a škola, Strawberry, Čtyřlístek, Krtek a zajíček - omalovánky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balíček 4 ks Krtek a škola, Strawberry, Čtyřlístek, Krtek a zajíček - omalovánky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balíček 4 ks Krtek a škola, Strawberry, Čtyřlístek, Krtek a zajíček - omalovánky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balíček 4 ks Krtek a škola, Strawberry, Čtyřlístek, Krtek a zajíček - omalovánky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Omalovánky

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Omalovánky / Balíček 4 ks Krtek a škola, Strawberry, Čtyřlístek, Krtek a zajíček - omalovánky