Balkon k nakousnutí - Jak vypěstovat čerstvé ovoce a zeleninu v srdci města…

Kód: 7359333

Úplný název:

Balkon k nakousnutí - Jak vypěstovat čerstvé ovoce a zeleninu v srdci města… (Mitchellová Alex): Jak vypestovat cerstvé ovoce a zeleninu v srdci mesta

Autor a popis:

Mitchellová Alex, Metafora, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Zapomeňte na zahrady, trávníky, záhony - nic z toho nebudete potřebovat. K tomu, abyste si vytvořili svůj miniaturní ráj k nakousnutí, vám stačí pouhý balkon nebo jen truhlík za oknem. Alex Mitchellová, městská zahradnice s velkými zkušenostmi, už měla po krk knížek, které pokaždé předpokládají, že máte k dispozici obrovské lány, a tak napsala svou vlastní.

Z ní se dozvíte, jak si pořídit „jedlý“ balkon už během jediného víkendu, a ještě přitom zužitkovat různé vysloužilé věci. Vaše městská minizahrádka vás pak bude zásobovat nejrůznějšími zdravými pochoutkami - bylinky se mohou pnout po zdi, salát si může hovět v kusu starého okapu, fazole a rajčata budou šplhat třeba po vyhozeném stojanu na klobouky.

Taky už to vidíte před sebou? Parádní posezení vysoko nad zemí, v srdci města, a přitom jste obklopeni hrozny vína, rajčaty, citrony a salátem jako na zahrádce. Pouliční ruch lomozí kdesi hluboko pod vámi. A jestli máte jen pár květináčů nebo celou střešní terasu, na tom už zase tolik nezáleží.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balkon k nakousnutí - Jak vypěstovat čerstvé ovoce a zeleninu v srdci města… do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balkon k nakousnutí - Jak vypěstovat čerstvé ovoce a zeleninu v srdci města….
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balkon k nakousnutí - Jak vypěstovat čerstvé ovoce a zeleninu v srdci města… (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balkon k nakousnutí - Jak vypěstovat čerstvé ovoce a zeleninu v srdci města… bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Balkon k nakousnutí - Jak vypěstovat čerstvé ovoce a zeleninu v srdci města… doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Balkon k nakousnutí - Jak vypěstovat čerstvé ovoce a zeleninu v srdci města…