Balzamovač - 2. díl

Kód: 6074044

Úplný název:

Balzamovač - 2. díl (Mihara Mitsukazu):

Autor a popis:

Mihara Mitsukazu, Crew, 192 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
162 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Každý, kdo ztratil někoho blízkého, se musí vyrovnat s pocitem žalu a prázdnoty. Jiným způsobem trpí matka, které umřelo dítě, jiným žena, která se navždy loučí se svým milým. Přizpůsobit se nové situaci bývá velmi těžké, někdy přímo nemožné. Stávají se rovněž případy, kdy něčí smrt umožňuje živým pozůstalým začít novou životní etapu.
Mamiya Shinjuro pomáhá prostřednictvím své práce spíše žijícím pozůstalým, než mrtvým osobám. Jednou také on potřeboval porozumění a přijetí. Tehdy se na své cestě setkal s excentrickou a neobyčejnou osobou.
Mitsukazu Mihara se narodila v roce 1970. V roce 1994 získala první cenu v soutěži debutantů, kterou zorganizoval časopis Feel Young. Práce Mistukazu jsou specifické použitím silného kontrastu a také navazováním na gotickou stylistiku a japonskou literaturu. Kromě pravidelného publikování v komiksových magazínech Mihara spolupracovala také s časopisem Gothic & Lolita Bible, pro který připravovala arty (její obrázky zdobily obálky časopisu) a také krátké, uzavřené komiksové formy. Dosud se s pracemi Mihary mohli čtenáři seznámit ve Spojených státech, Koreji a v Německu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balzamovač - 2. díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balzamovač - 2. díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balzamovač - 2. díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balzamovač - 2. díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balzamovač - 2. díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé