Barbie - Nejkrásnější filmové příběhy (Princezna a zpěvačka, Tajemství víl a Příběh mořské

Kód: 2522859

Úplný název:

Barbie - Nejkrásnější filmové příběhy (Princezna a zpěvačka, Tajemství víl a Příběh mořské (Mattel):

Autor a popis:

Mattel, Egmont, 68 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Přečtěte si o pohádkových filmech, ve kterých hraje Barbie, nejslavnější modelka na světě. V této knize najdete pohádky Princezna a zpěvačka, Tajemství víl a Příběh mořské panny. Kromě těchto krásných pohádek na vás čekají také veselé úkoly, při kterých si užijete spoustu legrace!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Barbie - Nejkrásnější filmové příběhy (Princezna a zpěvačka, Tajemství víl a Příběh mořské do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Barbie - Nejkrásnější filmové příběhy (Princezna a zpěvačka, Tajemství víl a Příběh mořské.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Barbie - Nejkrásnější filmové příběhy (Princezna a zpěvačka, Tajemství víl a Příběh mořské (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Barbie - Nejkrásnější filmové příběhy (Princezna a zpěvačka, Tajemství víl a Příběh mořské bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Barbie - Nejkrásnější filmové příběhy (Princezna a zpěvačka, Tajemství víl a Příběh mořské doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Barbie - Nejkrásnější filmové příběhy (Princezna a zpěvačka, Tajemství víl a Příběh mořské