Barevné pohádky - O andílkovi, který kreslil Zemi / O zatoulané hvězdičce / Jak děti obejm

Kód: 2391888

Úplný název:

Barevné pohádky - O andílkovi, který kreslil Zemi / O zatoulané hvězdičce / Jak děti obejm (Beranová Jarmila):

Autor a popis:

Beranová Jarmila, Pastelový svět, 112 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
251 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Již z I.vydání Barevných pohádek před 10 lety přicházela spousta příznivých ohlasů, sami čtenáři ji nazvali ,,malou dětskou vizuální meditací“, tehdy to byla první vlaštovka - I. čakrová harmonizace pro správnou relaxaci a vývoj čakrového systému dítěte. Dítě zde přijímá barevné vibrace kresebných mandal a spolu s barevnými pohádkami dochází ke zklidnění, dobrému usínání, pocitu bezpečí, jistoty a rozvoji představivosti. Velikost písma je vhodná i pro dítě, které se učí číst, a proto je tato kniha určena těm nejmenším.
Snový příběh O andílkovi, který kreslil Zemi, který byl součástí II. vydání knihy je určen trochu starším dětem, rozvíjí mimosmyslové vnímání dítěte, podporuje v něm důležité charakterové vlastnosti, jako je vztah k přírodě, k naší Zemi, lásku, upřímnost, sebevědomí. Barevné příběhy z knihy lze ztvárnit přímo do volných listů v knize, nebo tam vkládat výkresy. V poetických příbězích si dítě osvojí kresbu mandal, rozpuštění strachu, kresbu přání a schopnost učit se.
Stejně tak je tomu v příbězích O zatoulané hvězdičce a Jak děti obejmuly Zemi, s novými ilustracemi, verši a nápady pro dětské tvoření.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Barevné pohádky - O andílkovi, který kreslil Zemi / O zatoulané hvězdičce / Jak děti obejm do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Barevné pohádky - O andílkovi, který kreslil Zemi / O zatoulané hvězdičce / Jak děti obejm.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Barevné pohádky - O andílkovi, který kreslil Zemi / O zatoulané hvězdičce / Jak děti obejm (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Barevné pohádky - O andílkovi, který kreslil Zemi / O zatoulané hvězdičce / Jak děti obejm bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Barevné pohádky - O andílkovi, který kreslil Zemi / O zatoulané hvězdičce / Jak děti obejm doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / Barevné pohádky - O andílkovi, který kreslil Zemi / O zatoulané hvězdičce / Jak děti obejm