Barnabáškova kniha

Kód: 7387662

Úplný název:

Barnabáškova kniha (Zágoni Balázs):

Autor a popis:

Zágoni Balázs, Triton, 156 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Barnabášek je skutečný čtyřletý kluk, který žije s maminkou a tatínkem v Rumunsku, ve městě Kluži, a doma mluví maďarsky. Správně se jmenuje Barnabáš, ale je ještě malý a to jméno se k němu tak úplně nehodí. Až bude veliký a nechá si narůst knír, možná dokonce i plnovous, ožení se, bude mít děti a bude řídit auto (nebo spíš lokomotivu), tak mu všichni budou říkat Barnabáši.

Život, který vede, však nijak všední není, je pozoruhodný právě tím, co v dnešní zrychlené době mnoha městským dětem nenávratně uniká. Ve většině pohádek v této knížce se proto dějí docela prosté věci, které se určitě přihodily i všem ostatním dětem, i když třeba trochu jinak. Vždyť snad všechny děti se někdy skamarádily s kočkou i se psem, vypravily se samy na nákup, učily se jezdit na kole, v zimě sáňkují a také už jely vlakem (i když třeba ne v lokomotivě jako Barnabášek).

Ale v knížce se píše i o jiných, ne tak všedních dobrodružstvích: jak se Barnabášek skamarádil s kouzelným vysavačem, o ctižádostivé Maličké podzemní dráze a o tom, jak si opatřil vlastní mluvící autobus jménem Barnabus. A jednou ráno se dokonce probudil coby princ!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Barnabáškova kniha do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Barnabáškova kniha.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Barnabáškova kniha (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Barnabáškova kniha bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Barnabáškova kniha doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež