Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou

Kód: 2471371

Úplný název:

Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou (Bolek, Ilavský, Soumar): Trénujeme s Katerinou Neumannovou

Autor a popis:

Bolek, Ilavský, Soumar, Grada, 171 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
186 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Běh na lyžích je krásný sport, který je pro mnoho lidí každoročně prostředkem k úniku ze šedivých kanceláří a z ruchu měst do bílé, tiché přírody. Pro některé je i příležitostí pro srovnání vlastních schopností se soupeři v závodě. Je to sport, který je přístupný všem lidem bez rozdílu věku či pohlaví. Všem zájemcům, od rekreačních lyžařů, kteří se jednou, dvakrát ročně s rodinou vypraví do horského střediska, až po vrcholové lyžaře, trávící na sněhu týdny a měsíce, umožňuje běh na lyžích zažít nevšední chvíle. Olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích provází všechny milovníky bílé stopy kompletním průvodcem během na lyžích. Autoři se věnují jak základním otázkám, které zajímají běžecké začátečníky, jako je výběr vhodného vybavení a základy techniky jízdy, tak i zkušeným sportovcům, kteří chtějí vhodně zvoleným tréninkem dosáhnout lepších výsledků. Film na přiloženém DVD knihu doplňuje, velmi názorně popisuje techniku jízdy v podání Kateřiny Neumannové, metodiku nácviku jednotlivých disciplín, rozcvičení a další témata, u kterých byli doposud čtenáři odkázáni jen na písemný popis.

Nahlédnout do Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou Nahlédnout do Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Běh na lyžích - trénujeme s Kateřinou Neumannovou