Behaviorismus a psychoreflexologie v historické tradici československé psychologie

Kód: 2001319

Úplný název:

Behaviorismus a psychoreflexologie v historické tradici československé psychologie (Förster Josef):

Autor a popis:

Förster Josef, Academia, 220 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
141 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

Práce je informativním a hodnotícím přehledem reflexe behaviorismu a psychoreflexologie v československé obecné, osobnostní, pedagogické a vývojové psychologii, psychoterapii, zoopsychologii, ale i v pedagogice a jiných společenskovědních disciplínách. Akcentuje zvláště rozvoj behaviorismu v 20.–30. letech 20. století. Jedná se o historickou studii – svého druhu u nás ojedinělý příspěvek k dějinám československé psychologie. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Behaviorismus a psychoreflexologie v historické tradici československé psychologie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Behaviorismus a psychoreflexologie v historické tradici československé psychologie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Behaviorismus a psychoreflexologie v historické tradici československé psychologie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Behaviorismus a psychoreflexologie v historické tradici československé psychologie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Behaviorismus a psychoreflexologie v historické tradici československé psychologie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Behaviorismus a psychoreflexologie v historické tradici československé psychologie