Běhej, dokud můžeš

Kód: 8634950

Úplný název:

Běhej, dokud můžeš (Kujan René):

Autor a popis:

Kujan René, Gutenberg, 184 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 10.11.2016
 
 
 
 
 
199 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
 

René Kujan (1974) byl ještě před deseti lety jedním z tisíců rekreačních běžců. Pak se ale ocitl na sedadle spolujezdce v autě, které se střetlo s protijedoucím vozidlem a všechno se změnilo. Od lékařky si vyslechl mrazivý ortel: „Nikdy už běhat nebudete.“
Navzdory všem prognózám po devíti měsících zdolal maraton. Od té doby běhá každý den, někdy i 32 maratonů za měsíc. Na lidi, kteří takové štěstí jako on neměli a zůstali na vozíku, myslí pořád – věnuje se charitativním běhům v jejich prospěch.
Tato kniha popisuje Reného návrat do běžeckého života a dosažení světového prvenství při oběhnutí Islandu, kdy ho uprostřed podzimního marastu doprovázela jedna statečná žena a dvouměsíční syn.
Předmluvu ke knize napsal Miloš Škorpil

René Kujan
(1974) Překladatel, žurnalista, vyučený umělecký truhlář (v uvedeném časosledu) a také běžec. Na svém kontě má tři světová prvenství v sólovém běhu na Islandu, který oběhl kolem dokola a přeběhl napříč i podélně. Věří, že člověk se správnou motivací dokáže téměř vše. Rád leží v knihách se skutečnými příběhy. Několik posledních desetiletí nemá televizi a dlouhá léta žil také bez auta a ledničky. Jeho vzory jsou Jára Cimrman, Roald Amundsen a Dean Karnazes. Kdyby mohl, odlétal by na léto do studených krajin. Volné chvíle tráví nejraději s rodinou nebo nespoutanými potulkami po horách a lesích, případně obojím zároveň. V současnosti je redaktorem portálu Běhání.Sport.cz. Domnívá se, že správně aplikovaný běh by měl být nedílnou součástí našich životů.

 
Běhej, dokud můžeš
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Běhej, dokud můžeš do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Běhej, dokud můžeš.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Běhej, dokud můžeš (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Běhej, dokud můžeš bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Běhej, dokud můžeš