BELGARIAD I: Strážci západu

Kód: 8670729

Úplný název:

BELGARIAD I: Strážci západu (Eddings David):

Autor a popis:

Eddings David, Banshies, 428 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
247 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
 

První kniha pentalogie Malloreon, která přímo navazuje na pentalogii Belgariad.
Uplynulo jedenáct let od doby, kdy Garion zabil zlého boha Toraka a stal se králem Rivy. Proroctví bylo naplněno - nebo to tak zdánlivěvypadá. Mezitím v Aldurově údolí vyrůstá Dejruk, podivuhodné dítě žijící u Polgary a Durnika, u kterého se občas vyskytují záblesky nevysvětlitelných znalostí a moci. Garion se učí vládnout, jeho královnou se stala prudká a vášnivá Se'Nedra. A nyní se znovu ozývá Aldurův Orb a varuje Gariona: „Pozor, Zandramas!". Ani čaroděj Belgarat neví, kdo nebo co Zandramas je. Ale Garion nalézá odkaz v doposud nejasné části Mrinského kodexu - vše je mnohem horší, než mohli očekávat. Kdesi v neznámé zemi na Východě stále vede Temné proroctví prastarý boj s Proroctvím Světla. A Garion opět cítí, že je pěšcem stojícím mezi dvěma Proroctvími a znovu na něm leží osud celého světa.
Události dostávají rychlý spád. Zatímco se Belgarat se svými společníky snaží odhalit podstatu temné hrozby, Garionův syn je unesen. Všechny stopy vedou k nebezpečnému Medvědímu kultu, který obnovil svou moc. Garion táhne s mohutnou armádou, aby jeho přívržence zničil - ale ve hře jsou ještě další a mnohem mocnější síly - poslání Gariona a jeho přátel ještě zdaleka není u konce.
Legendární sága o historii války bohů, lidí a králů, jež trvala sedm tisíc let - o neznámých zemích a událostech - osudu a proroctví, které musí být naplněno!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit BELGARIAD I: Strážci západu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s BELGARIAD I: Strážci západu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení BELGARIAD I: Strážci západu (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na BELGARIAD I: Strážci západu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S BELGARIAD I: Strážci západu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé