Beton - Snadné betonové projekty doma a na zahradě

Kód: 7359250

Úplný název:

Beton - Snadné betonové projekty doma a na zahradě (Skoteová Malena): Snadné betonové projekty doma a na zahrade

Autor a popis:

Skoteová Malena, Metafora, 158 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Snadné betonové projekty doma a na zahradě… Více než 40 jednoduchých, ale přesto elegantních návrhů, které obohatí každou domácnost a zahradu.
V této knize názorně předvádíme, jak vytvořit krásné a trvanlivé dekorativní předměty z betonu. Text plný nápadů nabízí podrobné návody a obsahuje veškeré informace, které budete potřebovat - včetně výroby silikonových, dřevěných a kovových forem, poučení o různých druzích betonu a jejich použití a o tom, jak se pracuje s různými tvary. Autorka rovněž nabízí jedinečné tipy na dokonalou finální úpravu a vytváření dekorativních detailů, které dodají vašim výrobkům na osobitosti.
Objevíte, jak používat různé druhy betonu k dosažení úchvatných dekorativních efektů. V knize najdete neocenitelné rady týkající se všeho od výroby a používání forem až po finální úpravu výrobků. Srozumitelné návody rozepsané do jednotlivých kroků pomohou vždy dosáhnout dokonalých výsledků.
Celkem 44 projektů obsažených v této knize sahá od malých předmětů (talíře, květináče, mísy a svícny), které zvládnou i začátečníci, až po větší, jako jsou kachlová podlaha, zahradní lavičky a stůl, do nichž se mohou pustit ambicióznější tvůrci. Z návrhů, mezi nimiž jsou prostírání a kachličky stejně jako bazének pro ptáky nebo ohrádka na kompost, si vybere opravdu každý.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Beton - Snadné betonové projekty doma a na zahradě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Beton - Snadné betonové projekty doma a na zahradě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Beton - Snadné betonové projekty doma a na zahradě (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Beton - Snadné betonové projekty doma a na zahradě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Beton - Snadné betonové projekty doma a na zahradě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Beton - Snadné betonové projekty doma a na zahradě