Bez lásky a naděje

Kód: 7222643

Úplný název:

Bez lásky a naděje (kol.):

Autor a popis:

Seed Michael, Botham Noel, Víkend, 288 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
192 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Mé nejstarší vzpomínky se vztahují k době, kdy máma a já jsme chtěli utéct. Nikoli z bídného života, ale z hrůzy, nenávisti a násilí. Od muže, jenž nás bil a týral - mého otce.
Michael Seed hodně přemýšlel o tom, zda má jeho svědectví spatřit světlo světa, o svém dětství nikdy nikomu nevyprávěl. Navzdory hrozným zážitkům a myšlenkám na sebevraždu se nevzdal a díky obrovskému odhodlání a odvaze se nakonec stal velmi úspěšnou osobností. Jeho příběh dosvědčuje, že ani nepřízeň osudu v dětství nemusí znamenat, že by člověk nemohl prožít šťastný a plnohodnotný život. Michael Seed je ve své vlasti významnou, váženou a uznávanou osobností. Jako kněz sloužil třiadvacet let ve Westminsterské katedrále, je pravidelným hostem ve vysokých
politických kruzích - přátelil se s posledními šesti britskými premiéry, včetně Tonyho Blaira, navštěvuje Buckinghamský palác. V roce 2004 mu papež Jan Pavel II udělil jednu z nejvyšších cen - zlatý kříž Pro Ecclesia et Pontificia. Je až s podivem, kolika lidem - známým i neznámým - dokáže poskytovat útěchu, lásku a naději. Sám přitom prožil dětství, jaké si mnozí z nás ani nedokážou představit - nedostávalo se mu útěchy, lásky, ani naděje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bez lásky a naděje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bez lásky a naděje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bez lásky a naděje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bez lásky a naděje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bez lásky a naděje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová literatura