Bezdrátové sítě Cisco

Kód: 2512884

Úplný název:

Bezdrátové sítě Cisco (Carroll James Brandon): Autorizovaný výukový pruvodce

Autor a popis:

Brandon James Carrol, Computer Press, 480 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
659 Kč (890 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Chybí vám podrobný zdroj informací ke zkoušce CCNA Wireless IUWNE (640-721), který by vás nejen důkladně připravil na zkoušku, ale také obohatil vaše znalosti bezdrátových sítí? Chcete se stát expertem, který dokáže bezpečně instalovat, konfigurovat a spravovat bezdrátové sítě? Tento metodicky vydařený průvodce vás provede všemi klíčovými tématy a pomůže zjistit oblasti, v nichž si nejste jisti. Autor z vás během pár hodin udělá odborníka, který bez mrknutí oka umí řešit potíže a konfigurovat bezdrátové sítě tak, aby poskytovaly maximální výkon. Na začátku každé kapitoly navíc naleznete testy dosavadních znalostí, pomocí nichž si můžete lépe naplánovat svou studijní strategii. Při studiu vám také výrazně pomohou výukové tabulky v přílohách, které si můžete vytisknout (na CD je naleznete ve formátu PDF) a doplnit. Na doprovodném CD najdete ve složce „PDFs“ přílohy B a C a zkušební program v anglickém jazyce (včetně aktivačního kódu pod ochrannou vrstvou), s nímž se můžete zaměřit na jednotlivá témata nebo si celou zkoušku nanečisto vyzkoušet.

10 nejdůležitějších témat knihy:


Principy WLAN RF

Technologie a topologie sítí WLAN

Komunikace pomocí antény

Protokoly 802.11

Bezdrátový přenos dat

Bluetooth, ZigBee, WiMax

Zajištění mobility pomocí roamingu

Konfigurace Cisco Mobility Express

Nastavení klientů bezdrátových sítí

Zabezpečení bezdrátové sítě


Publikace je součástí řady výukových průvodců Exam Certification Guide od vydavatelství Cisco Press. Knihy této řady obsahují oficiální přípravné materiály ke zkouškám, s nimiž si uchazeč o certifikace Cisco může ověřit, zopakovat a vyzkoušet své znalosti, slabá místa, soustředit se na určité pasáže výkladu a zvýšit sebedůvěru před vlastním složením zkoušky.

Brandon James Carroll, CCNA, CCNP, CCSP, je jedním z předních instruktorů pro bezpečnostní technologie Cisco ve Spojených státech, vyučuje mimo jiné kurzy CCNA, CCNP a CCSP, řadu různých kurzů CCVP a také svoje vlastní kurzy. Během osmi let působení ve společnosti Ascolta postupně Brandon James Carroll postupně vytvořil a vyučuje mnoho soukromých kurzů Cisco pro různé firmy, např. Boeing, Intel a Cisco.

Nahlédnout do Bezdrátové sítě Cisco Nahlédnout do Bezdrátové sítě Cisco

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bezdrátové sítě Cisco do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bezdrátové sítě Cisco.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bezdrátové sítě Cisco (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bezdrátové sítě Cisco bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bezdrátové sítě Cisco doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hardware