Bezpečně na internetu - průvodce chováním ve světě online

Kód: 2475595

Úplný název:

Bezpečně na internetu - průvodce chováním ve světě online (Kožíšek Martin, Písecký Václav): pruvodce chováním ve svete online

Autor a popis:

Kožíšek Martin, Písecký Václav,, Grada, 176 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Publikace nabízí čtenářům přehlednou orientaci v problematice internetových rizik, upozorňuje na současné trendy a největší nebezpečí, která se v prostředí sítě internetu vyskytují. Rizika internetu nečíhají pouze na děti. Formy kriminality, jakými jsou podvody, pomluvy, výhružky, porušování autorských práv i pornografie se týkají i dospělých. Jak se jim bránit, jak rozpoznat nástrahy online komunikace a nebezpečí skrytá pod falešnými identitami, objasňují autoři také prostřednictvím velkého množství reálných případů a příběhů převážně z českého prostředí. Rodičům, prarodičům, dětem, ale i pedagogickým pracovníkům, všem těm kniha jasně ukazuje, že zásady bezpečného chování ve světě online nejsou samoúčelné a zbytečné.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bezpečně na internetu - průvodce chováním ve světě online do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bezpečně na internetu - průvodce chováním ve světě online.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bezpečně na internetu - průvodce chováním ve světě online (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bezpečně na internetu - průvodce chováním ve světě online bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bezpečně na internetu - průvodce chováním ve světě online doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výpočetní technika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Výpočetní technika / Bezpečně na internetu - průvodce chováním ve světě online