Bezpečnost a ochrana zdraví při práci prakticky a přehledně podle normy OHSAS

Kód: 7263737

Úplný název:

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci prakticky a přehledně podle normy OHSAS (Šenk Zdeněk):

Autor a popis:

Šenk Zdeněk, Anag, 312 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
311 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace „BOZP prakticky a přehledně podle normy OHSAS“ nabízí přehledně zpracované informace, jak může organizace efektivně pracovat se svým systémem řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Svým obsahem kniha navazuje na předcházející úspěšnou publikaci BOZP prakticky a přehledně podle normy ČSN OHSAS 18001:2008, která patřila k nejprodávanějším publikacím s problematikou BOZP na knižním trhu. Těžištěm textu je odborný výklad k požadavkům právních předpisů a k požadavkům normy OHSAS, který je doplněn velkým množstvím názorných příkladů, jak prakticky požadavky naplnit, případně dává organizacím efektivní návod na zlepšení svého systému řízení BOZP.
Základní osnovou knihy jsou jednotlivé prvky normy ČSN OHSAS 18001:2008. Publikace je svým uceleným zaměřením (popisuje BOZP ve všech podstatných oblastech) vhodná pro většinovou cílovou skupinu odborných čtenářů a současně zůstává přes svůj široký záběr přehledná a srozumitelná. Knihu ocení všichni ti, kteří chtějí udržovat svůj systém řízení v souladu s právními předpisy.

 Hlavním cílem autora knihy bylo vnést touto publikací do přístupu k BOZP systém, řád a komplexnost. Přístup autora knihy má základní znaky novosti, protože dílo pomocí nového přístupu (norma OHSAS) a na základě desítek praktických příkladů a návodů, vzorových dokumentů a formulářů usnadňuje pochopení a aplikaci důležitých zásad BOZP v každodenní praxi organizace. V odůvodněných případech je v knize uvedeno několik relevantních rozsudků Nejvyššího soudu. Rozhodnutí jsou ve stručnosti charakterizovány a závěry soudu pomáhají čtenářům nalézt právně podložená stanoviska při řešení specifických otázek BOZP.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bezpečnost a ochrana zdraví při práci prakticky a přehledně podle normy OHSAS do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bezpečnost a ochrana zdraví při práci prakticky a přehledně podle normy OHSAS.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bezpečnost a ochrana zdraví při práci prakticky a přehledně podle normy OHSAS (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bezpečnost a ochrana zdraví při práci prakticky a přehledně podle normy OHSAS bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bezpečnost a ochrana zdraví při práci prakticky a přehledně podle normy OHSAS doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Bezpečnost a ochrana zdraví při práci prakticky a přehledně podle normy OHSAS