Bezpečný domov pro dítě

Kód: 7366096

Úplný název:

Bezpečný domov pro dítě (Gálová Radmila):

Autor a popis:

Gálová Radmila, Era, 125 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
101 Kč (145 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Je alarmující, jak velké procento úrazů dětí se děje v přítomnosti jejich rodičů. Ne všem se dá samozřejmě zabránit. Někdy ani sebelepší vůle nestačí ochránit to nejcennější, co máme - ne nadarmo se říká, že děti jsou „živé stříbro“. Většině úrazů je však možné předcházet. Autorka, zkušená dětská lékařka, vás seznámí s rizikovými místy a činnostmi ve vaší domácnosti - s těmi běžnými, ale i s těmi méně zřejmými.
Dozvíte se, jak zabezpečit jednotlivé místnosti či nábytek v domácnosti (například elektrické zásuvky, rohy nábytku, kuchyňský sporák, toaletu, pokojové rostliny a spoustu dalších), ale také na co si dávat pozor v situacích, které se na první pohled jeví jako zcela bezpečné. Hlavní kapitoly jsou členěny podle období věku dítěte a pro ně specifických rizik. Zmíněny jsou i možné nástrahy dětských hřišť, hrátek s domácími mazlíčky či při cestování autem.
Pokud však již k nějakému úrazu dojede, je třeba rychle reagovat, aby následky byly co nejmenší. Kniha proto názorně představí i základy první pomoci a uvede rady, jak postupovat při nehodě a kam se obrátit o pomoc, včetně důležitých telefonních čísel. Zbavit se zbytečných obav vám může pomoci také řada fotografií a názorných kreseb.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bezpečný domov pro dítě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bezpečný domov pro dítě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bezpečný domov pro dítě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bezpečný domov pro dítě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bezpečný domov pro dítě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky