Bhagavad Gíta

Kód: 94057

Úplný název:

Bhagavad Gíta (Prabhupáda Bhaktivedanta): Taková, jaká je

Autor a popis:

Prabhupáda Bhaktivedanta, The Bhaktivedanta Book Trust, 926 stran, jazyk - čeština, 1998

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
244 Kč (330 Kč)
  / ks  
koupit
 

Bible Indie. Celkem 926 stran, s šestnácti barevnými ilustracemi. Původní verše v písmu dévanágarí (sanskrt), s fonetickým přepisem do češtiny a doslovným překladem. Komentáře autora původního anglického vydání. Bohaté rejstříky a krátký úvodu do sanskrtu, včetně klíče k výslovnosti. Obsahuje i příručku pro začínající bhakti-jogíny, nazvanou Proměňte svůj domov v chrám.

Recenze:
Bhágavad Gíta Taková Jaká Je, s originálním sanskrtským textem, jazykovým rozborem a komentářem známého indického propagátora višnuismu, A.Č. Bhaktivédanty Svámí Prabhupády, zpřístupňuje všem zájemcům o indický duchovní život tento vzácný pramen nadčasové moudrosti v autentické podobě.
Phdr. Dušan Zbavitel DrSc., Indolog

Zájem o duchovnost Indie není u nás nic nového. Už v předválečném Československu existovalo přes tucet organizací, které se přímo či nepřímo inspirovaly moudrostí staré Indie. Krásně ilustrovaná Bhagavad Gita Taková Jaká, od známého indického světce, Bhaktivedanty Svámího Prabhupády, určitě osloví všechny ty, kdo odmítají hrubý materialismus tzv. konzumní společnosti a kterým vyhovuje duchovnější styl života, zakotvený v neubližování živým tvorům (ahinsa) a benediktinském hesleOra et labora.
Phdr. Boris Merhaut CSc., Indolog

Bhagavad Gíta, bible Indie, v podání Svámího Prabhupády, moderního čtenáře osloví především svým nadčasovým poselstvím jógy lásky k Bohu (bhakti-jóga), jak jí učili velcí duchovní mistři v Indii po celá tisíceletí.
Dr. S. Shukla
Georgetown University, USA
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bhagavad Gíta do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bhagavad Gíta.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bhagavad Gíta (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bhagavad Gíta bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bhagavad Gíta doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Východní filozofie