Bibliografie dějin Českých zemí za rok 2001. The Bibliography of the History of the Czech

Kód: 7286143

Úplný název:

Bibliografie dějin Českých zemí za rok 2001. The Bibliography of the History of the Czech (Horčáková Václava, Marková Markéta, Rexová Kristina):

Autor a popis:

Horčáková Václava, Historický ústav AV ČR, v.v.i., 576 stran, jazyk - čeština, angličtina, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
383 Kč (518 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Další svazek z řady Bibliografií dějin Českých zemí zachycuje v 9219 záznamech bohemika s historickou tematikou (tj. český autor, české téma, vydáno v ČR) vydaná v roce 2001. Hlavním podkladem k excerpci byly odborné historické časopisy, sborníky a monografie, dále je zachycena historická a vlastivědná regionální literatura, středoškolské a vysokoškolské učebnice dějepisu, recenze a zprávy o odborné historické literatuře, odborné diskuse a zprávy o životě české historické obce, výběrově pak popularizační práce a české překlady zahraniční historické literatury. K rychlé a přehledné orientaci v bibliografii slouží rejstříky – autorský, názvový, zeměpisný a biografický, a seznam excerpovaných časopisů a sborníků. Předmluva, obsah a resumé jsou dvojjazyčné (čes., angl.). Ke svazku je připojen CD-ROM s kompletní bibliografickou databází vznikající na bibliografickém pracovišti Historického ústavu AV ČR, v. v. i. od roku 1990. Bibliografická databáze Historického ústavu se záznamy od roku 1990 je přístupná na internetové adrese http://biblio.hiu.cas.cz/. V současnosti obsahuje více než 145 000 záznamů. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bibliografie dějin Českých zemí za rok 2001. The Bibliography of the History of the Czech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bibliografie dějin Českých zemí za rok 2001. The Bibliography of the History of the Czech .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bibliografie dějin Českých zemí za rok 2001. The Bibliography of the History of the Czech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bibliografie dějin Českých zemí za rok 2001. The Bibliography of the History of the Czech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bibliografie dějin Českých zemí za rok 2001. The Bibliography of the History of the Czech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Bibliografie dějin Českých zemí za rok 2001. The Bibliography of the History of the Czech