Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ)

Kód: 2474842

Úplný název:

Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) (Klofáčová Marcela): Binky and the Book of Spells

Autor a popis:

Klofáčová Marcela, Grada, 120 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dětem od 5 let je určen poutavý příběh žabky Binky v českém i anglickém jazyce. Malé i větší čtenáře vtáhne do světa kouzel a čarování. Skupinka zvířecích kamarádů prožívá na cestě za krásou kouzelná dobrodružství, při nichž si stále více uvědomují, jak velký význam má přátelství. Hlavní postavu poutavého vyprávění je krásou neobdarovaná žabka Binky, která se rozhodne jít svou krásu hledat. Na strastiplné cestě pozná kamarády rozličných povah, s nimiž zažívá veselé i napínavé chvíle plné fantazie, radosti i štěstí.

Nahlédnout do Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) Nahlédnout do Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ)

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Bilingvní literatura

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Bilingvní literatura / Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ)