Biodynamické zahradničení - Podle přírodních cyklů a lunárního kalendáře

Kód: 2425068

Úplný název:

Biodynamické zahradničení - Podle přírodních cyklů a lunárního kalendáře (Waldin Monty):

Autor a popis:

Waldin Monty, Knižní klub, 256 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
359 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Tento typ zahradničení představuje jednoduchý způsob péče o půdu, která spoléhá na sezonní cykly a rytmus přírody. Soustředí se na udržitelný způsob pěstování chutné, vysoce kvalitní potravy a vychází ze starých tradičních zemědělských hodnot a postupů, v nichž základní princip představuje zdravá půda a soběstačnost. Biodynamické zahradničení učí ekologicky šetrný přístup při všech činnostech na zahradě. Ukazuje, jak přilákat opylovače, jak co nejlépe využít prostor a vytvářet společenství jednotlivých druhů tak, aby si vzájemně pomáhaly při odpuzování škůdců a zásobování živinami. Kniha obsahuje rady na výrobu přírodních přípravků, jako je tekuté hnojivo a nejrůznější nálevy, rozebírá zahradničení podle fází Měsíce a uvádí i obsažný seznam nejdůležitějších odrůd.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Biodynamické zahradničení - Podle přírodních cyklů a lunárního kalendáře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Biodynamické zahradničení - Podle přírodních cyklů a lunárního kalendáře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Biodynamické zahradničení - Podle přírodních cyklů a lunárního kalendáře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Biodynamické zahradničení - Podle přírodních cyklů a lunárního kalendáře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Biodynamické zahradničení - Podle přírodních cyklů a lunárního kalendáře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Biodynamické zahradničení - Podle přírodních cyklů a lunárního kalendáře