Biologické hodiny - Tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví

Kód: 7281467

Úplný název:

Biologické hodiny - Tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví (Frej David): Tajeství metabolismu, dlouhovekosti a zdraví

Autor a popis:

Frej David, Eminent, 368 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
236 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Technický pokrok, neustálá touha po ekonomickém růstu a blahobytu a tzv. globalizace pokračují neskutečně rychlým tempem. Nikdy v minulosti přitom nepostihovala některá onemocnění tolik lidí jako v současném světě. Nemoci srdce, obezita, cukrovka, alergie, rakovina i psychické problémy nazývané
civilizační se šíří jako epidemie a sužují nejen dospělé, ale i děti. Jeden z účinných receptů, jak jim čelit a prožít dlouhý život bez větších zdravotních komplikací, nenabízejí dokonalé přístroje nebo západní medicína ve své současné podobě, ale prevence spočívající v respektu k přírodě.
Jedním z důležitých aspektů zdraví je pravidelnost. Pokud budeme respektovat náš vnitřní časový systém, biologické hodiny, umožní nám to přirozeně a včas reagovat na změny.
V této ojedinělé publikaci autor jednoduše a prakticky popisuje základní principy biologických hodin, které platí od počátku vzniku vesmíru a řídí každý náš jedinečný život. Přináší souhrnné a srozumitelné informace, praktický návod a užitečné rady, jak naslouchat tomu, co nám tělo říká, a žít tak v harmonii s přírodními principy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Biologické hodiny - Tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Biologické hodiny - Tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Biologické hodiny - Tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Biologické hodiny - Tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Biologické hodiny - Tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Biologické hodiny - Tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví