Biologie, chemie, fyzika - testové otázky - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ

Kód: 8637633

Úplný název:

Biologie, chemie, fyzika - testové otázky - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ (Holinka Jiří):

Autor a popis:

Holinka Jiří, Radek Veselý, 120 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
106 Kč (143 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato publikace je určena všem studentům středních škol, kteří buď již završují svoji přípravu na přijímací zkoušky na vysokou školu, nebo kteří s touto přípravou začínají. V obou případech umožní studentům v krátké době, ověřit si své znalosti ze tří předmětů, jejichž bezpodmínečná znalost je nutná pro zvládnutí přijímacích zkoušek na přírodovědeckou či lékařskou fakultu - biologie, chemie a fyziky. Vyzkoušejte si tedy přijímací zkoušky nanečisto. V knize naleznete čtyři kompletní testy z fyziky (130 otázek) a chemie (130 otázek) a pět testů z biologie (309 otázek). Tyto testy mají podobu testů, se kterými se můžete setkat na různých typech vysokých škol. Jsou seřazeny od jednodušších variant po varianty složitější. U každého testu je uvedena časová dotace a způsob hodnocení jednotlivých typů otázek. Otázky, které v testech najdete, odpovídají také svým zaměřením otázkám, které se mohou na přijímacím testu objevit, ale nejsou s nimi zcela shodné. Každý test se snažte vypracovat v daném časovém limitu a hodnocení proveďte až na závěr. Při řešení testových otázek si zvykněte nepoužívat tabulky ani kalkulačku, protože je nebudete mít ani u přijímacích zkoušek.Pokud se dostanete při hodnoceni do kategorie výborně, můžete se pustit do skutečných přijímacích testů bez větších obav o výsledek zkoušky. V případě opačném si musíte látku znovu řádně prostudovat. Závěrem přeji všem uchazečům příjemnou práci s touto publikací a úspěšné zvládnutí přijímacího řízení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Biologie, chemie, fyzika - testové otázky - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Biologie, chemie, fyzika - testové otázky - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Biologie, chemie, fyzika - testové otázky - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Biologie, chemie, fyzika - testové otázky - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Biologie, chemie, fyzika - testové otázky - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Biologie, chemie, fyzika - testové otázky - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ