Bláznivé pohádky o Tanvaldských mašinkách pro děti i dospělé

Kód: 7340152

Úplný název:

Bláznivé pohádky o Tanvaldských mašinkách pro děti i dospělé (Vejražka Lubomír):

Autor a popis:

Vejražka Lubomír, Baset, 96 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
157 Kč (225 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jméno knihy platí doslova. Vznikla především pro děti, ale i pro jejich rodiče, kteří se ujmou četby svým ratolestem. Pohádky jsou i bláznivé. Konec konců, pokud do pohádek vstupuje Tanvaldo-saurus, (ten) mašinek Honza zamilovaný do chobotnice z řeky Kamenice, pokud pohádkou prohopká šavlozubý králíček z Alp nebo se prokáže existence ledovečka v Jizerkách, pokud uslyšíte mastodonta Ferdu a další, tak to kus blázniviny je. Nebo spíš pořádná porce fantazie člověka, kterému je sice 53, ale zůstala v něm i obrazotvornost dítěte. I sama skutečnost, že mašinky přišly na svět jako miminka a pak vyrůstaly a učily se, je tak trochu „ztřeštěná“.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bláznivé pohádky o Tanvaldských mašinkách pro děti i dospělé do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bláznivé pohádky o Tanvaldských mašinkách pro děti i dospělé.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bláznivé pohádky o Tanvaldských mašinkách pro děti i dospělé (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bláznivé pohádky o Tanvaldských mašinkách pro děti i dospělé bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bláznivé pohádky o Tanvaldských mašinkách pro děti i dospělé doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Beletrie pro děti do 10 let / Bláznivé pohádky o Tanvaldských mašinkách pro děti i dospělé