Bláznivý génius - Manifest pro podnikatele

Kód: 8182039

Úplný název:

Bláznivý génius - Manifest pro podnikatele (Gage Randy): Podnázov: manifest pro podnikatele

Autor a popis:

Gage Randy, Citadela, 270 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
241 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Když vám někdo říká, že něco není možné, obvykle tím chce naznačit, že je to obtížné. Když někdo tvrdí, že něco nejde, musíte o krok ustoupit a přijít na to, proč to nejde. Rozeberte si důvody. Možná narazíte na jednu překážku za druhou, ale pod nimi je patrně pohřbené nějaké klišé, které tam nepatří. Pokud je premisa nesprávná, pak je nesprávné i všechno, co z této premisy vychází. Nedovolte, aby se drobný praktický problém proměnil ve velkou duševní překážku.

Proces vývoje průkopnických a objevných produktů, průlomů na trhu a vytváření geniálních koncepcí bývá často klikatý; prostředí, v němž to všechno vzniká, se dá mnohdy přirovnat k divočině. Někdy to znamená odrážet se od zdí jako tenisový míček. Jindy musíte hledat inspiraci ve sprše, hrát v duchu hru „co kdyby“, přijít na 999 způsobů, proč to nefunguje, a někdy – kupodivu – vás něco opravdu napadne, když se pokoušíte přijít něčemu na kloub.
Mnozí z vás, co to čtete, máte tým, který chcete inspirovat a nabít energií, aby si osvojil tvůrčí a otevřené myšlení. Jiní z vás jsou sólisté, hledající jedinou věc, co vás vystřelí k úspěchu. V obou případech začíná Bláznivý génius ve vás. A ano, vy Bláznivého génia máte. Každý ho má. Jenom se projevuje pokaždé jinak, v závislosti na prostředí, zkušenostech a na tom, jak ho pěstujete – nebo nepěstujete.

Pro podnikatele je inovace činností, která vyžaduje nejvíc tvořivosti. Všichni velcí podnikatelé (a všichni manažeři a organizátoři, kteří uvažují jako podnikatelé) čelí potřebě inovovat. Inovace je místo, kde se nacházejí největší převratné události, protože se vzdalujeme od toho, co už je, a vytváříme to, co bude.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bláznivý génius - Manifest pro podnikatele do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bláznivý génius - Manifest pro podnikatele.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bláznivý génius - Manifest pro podnikatele (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bláznivý génius - Manifest pro podnikatele bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bláznivý génius - Manifest pro podnikatele doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Bláznivý génius - Manifest pro podnikatele