Blízká setkání s UFO - Mimozemšťané versus vnitrozemšťané

Kód: 2050636

Úplný název:

Blízká setkání s UFO - Mimozemšťané versus vnitrozemšťané (Homir Robert): Mimozemštané versus mimozemštané

Autor a popis:

Homir Robert, NS Svoboda, 365 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
188 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Existence UFO je nespočetněkrát prokázanou skutečností a značné množství těchto neidentifikovatelných létajících objektů je charakterizováno jako „létající talíře“, jejichž posádka však není tvořena mimozemšťany z nepřekonatelných dálav vesmíru, odkud i světelný paprsek letí i celé tisíce let, ale potomky jednoho druhu vysoce inteligentních dinosaurů, kteří mezi námi působí trvale, pravidelně a často, a to již po celé dlouhé věky. Překvapující a šokující je odhalení, v jakých životních podmínkách jejich civilizace existuje, vyvíjí se a tvoří.
V knize najdeme odpovědi na takové otázky, jakou jsou např. kruhy v obilí (piktogramy či agroglyfy), únosy lidí, odborné operace zvířat, na tzv. „mariánská zjevení" a další záhady.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blízká setkání s UFO - Mimozemšťané versus vnitrozemšťané do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blízká setkání s UFO - Mimozemšťané versus vnitrozemšťané.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blízká setkání s UFO - Mimozemšťané versus vnitrozemšťané (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blízká setkání s UFO - Mimozemšťané versus vnitrozemšťané bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blízká setkání s UFO - Mimozemšťané versus vnitrozemšťané doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Blízká setkání s UFO - Mimozemšťané versus vnitrozemšťané