Blu-ray: Hugo a jeho velký objev BD - Blu-ray bestsellery (Blu-ray)

Kód: 6534560

Úplný název:

Blu-ray: Hugo a jeho velký objev BD - Blu-ray bestsellery (Blu-ray) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

2011 / Dobrodružný / Drama / Mysteriozní / Rodinný / 126 minut / USAVítejte do světa kouzel a úžasných dobrodružství! Hugův otec po sobě zanechal tajemství. Bystrý a vynalézavý chlapec by k téhle záhadě rád našel klíč. Když se ji Hugovi podaří rozluštit, vydá se na pouť plnou proměn. Cesta ho zavede na bezpečné a láskyplné místo, kde se bude cítit doma. Přijměte pozvání oscarového* režiséra Martina Scorseseho a vychutnejte si napínavý příběh z látky, z níž jsou utkané sny (Peter Travers, Rolling Stone).* Nejlepší režie, Skrytá identita, 2006Hrají: Asa Butterfield, Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Chloë Grace Moretz, Helen McCrory, Jude Law, Christopher Lee, Frances de la Tour, Richard Griffiths, Ray Winstone, Emily Mortimer, Michael Stuhlbarg, Brian Selznick, Amanda Dyar, Martin Scorsese, Gulliver McGrathRežie: Martin ScorseseZvukové formáty:polsky - DD 5.1rusky - DD 5.1thajsky - DD 5.1česky - DD 5.1maďarsky - DD 5.1anglicky - DTS-HD Master Audio 7.1Titulky: anglicky, bulharsky, česky, čínsky, estonsky, hebrejsky, hindsky, chorvatsky, indonésky, islandsky, :53:korejsky, litevsky, lotyšsky, maďarsky, :90::80:polsky, portugalsky, rumunsky, rusky, řecky, slovensky, slovinsky, srbsky, thajsky, ukrajinsky, Obrazové formáty: 16:9, 1,78:1Bonus:• Jak se točil Hugo a jeho velký objev (HD)• Filmový mág Georges Mélies (HD)• Robot: Hugova srdeční záležitost (HD)• Malé velké efekty (HD)• Sacha Baron Cohen: Životní role (HD)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Hugo a jeho velký objev BD - Blu-ray bestsellery (Blu-ray) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Hugo a jeho velký objev BD - Blu-ray bestsellery (Blu-ray).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Hugo a jeho velký objev BD - Blu-ray bestsellery (Blu-ray) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Hugo a jeho velký objev BD - Blu-ray bestsellery (Blu-ray) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Hugo a jeho velký objev BD - Blu-ray bestsellery (Blu-ray) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Hugo a jeho velký objev BD - Blu-ray bestsellery (Blu-ray)