Blu-ray: Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy (Blu-ray)

Kód: 6534750

Úplný název:

Blu-ray: Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy (Blu-ray) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 1981

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

1981 / Akční / Dobrodružný / 115 minut / USAPohodlně se usaďte a připravte se na strhující příběh ve filmu Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy. Indy (Harrison Ford) a jeho odvážná bývalá láska Marion ( Karen Allen) musejí čelit nástrahám a pastem, bojovat s nacisty a krotit hady během neuvěřitelného pátrání po mystické Arše úmluvy. Zkrátka jedna napínavá akce střídá druhou a to je poznávací znamení jedinečného Indiana Jonese!Hrají: Harrison Ford, Karen Allen, Paul Freeman, Ronald Lacey, John Rhys-Davies, Alfred Molina, Denholm Elliott, Anhony Higgins, Frank Marshall, Terry Leonard, Sergion Mioni, Kiran Shah, George Harris, William HootkinsRežie: Steven SpielbergZvukové formáty:česky- DD 2.06anglicky - DTS-HD Master Audio 5.1japonsky - DD 5.1japonsky - DD 2.06polsky - DD 2.06Titulky: maďarsky, rusky, česky, anglicky, japonsky, :53:polsky, Obrazové formáty: 16:9, 2,35:1Bonus:• Trailery
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy (Blu-ray) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy (Blu-ray).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy (Blu-ray) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy (Blu-ray) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy (Blu-ray) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy (Blu-ray)