Blu-ray: Indiana Jones a poslední křížová výprava (Blu-ray)

Kód: 6534752

Úplný název:

Blu-ray: Indiana Jones a poslední křížová výprava (Blu-ray) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 1989

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

1989 / Dobrodružný / 126 minut / USANení nic tak napínavého jako sledovat dobrodružství otce a syna Jonesových v Indiana Jones a poslední křížová výprava. Indyho nacističtí nepřátelé jsou zpět a unesli Indyho otce, profesora Henryho Jonese staršího (Sean Connery), aby jim pomohl s hledáním Svatého grálu. Během cesty z Ameriky do Benátek a do pouští Svaté země musí Indy zachránit svého otce, zachránit Svatý grál a zachránit celý svět v tomto nekonečnou akcí nabitém dobrodružství, které si užije celá rodina. Hrají: Harrison Ford, Sean Connery, Denholm Elliot, Alison Doody, John Rhys-Davies, Julian Glover, River Phoenix, Michael Byrne, Kevork Malikyan, Robert Eddison, Richard Young, Alexei Sayle, Alex Hyde-White, Paul Maxwell, Isla BlairRežie: Steven SpielbergZvukové formáty:anglicky - DTS-HD Master Audio 5.1česky- DD 2.06japonsky - DD 2.06japonsky - DD 5.1polsky - DD 2.06Titulky: rusky, česky, anglicky, japonsky, :53:polsky, :80:Obrazové formáty: 16:9, 2,35:1Bonus:• Trailery
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Indiana Jones a poslední křížová výprava (Blu-ray) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Indiana Jones a poslední křížová výprava (Blu-ray).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Indiana Jones a poslední křížová výprava (Blu-ray) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Indiana Jones a poslední křížová výprava (Blu-ray) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Indiana Jones a poslední křížová výprava (Blu-ray) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Indiana Jones a poslední křížová výprava (Blu-ray)