Blu-ray: Nekonečný příběh (Blu-ray) - remasterovaná verze

Kód: 6535196

Úplný název:

Blu-ray: Nekonečný příběh (Blu-ray) - remasterovaná verze (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 1984

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 3.11.2016 dopoledne. 
 

1984 / Dobrodružný / Fantasy / Rodinný / Drama / 94 minut / Německo / USAPohádkovou fantazii pro malé i velké diváky natočil režisér Wolfgang Petersen v roce 1984, tehdy se značnými finančními náklady kolem 27 milionů dolarů. Film vznikal v mnichovských ateliérech a podílelo se na něm spoustu trikových specialistů. Jde o příběh malého chlapce Bastiena, kterému se v antikvariátě dostane do rukou kouzelná knížka. Chlapec se tam schová před svými pronásledovateli a stařičký majitel si brzy všimne chlapcova zájmu o knihu. Při jejím čtení se Bastien stane součástí Nekonečného příběhu. Příběh apeluje na potřebu porozumění, lidských citů a představivosti, bez nichž není možná existence říše Fantazie, jež je součástí každého z nás. Úspěšný film se dočkal dalších dvou pokračování, jejichž hrdinou je opět dorůstající Bastien.Hrají: Barret Oliver, Gerald McRaney, Drum Garrett, Noah Hathaway, Darryl Cooksey, Thomas Hill, Tilo Prückner, Moses Gunn, Sydney Bromley, Deep Roy, Tami Stronach, Alan Oppenheimer, Patricia HayesRežie: Wolfgang PetersenZvukové formáty:česky - DTS-HD Master Audio 5.1anglicky - DTS-HD Master Audio 5.1Titulky: česky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Nekonečný příběh (Blu-ray) - remasterovaná verze do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Nekonečný příběh (Blu-ray) - remasterovaná verze.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Nekonečný příběh (Blu-ray) - remasterovaná verze (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Nekonečný příběh (Blu-ray) - remasterovaná verze bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Nekonečný příběh (Blu-ray) - remasterovaná verze doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Nekonečný příběh (Blu-ray) - remasterovaná verze