Blu-ray: Pocahontas 2: Cesta do nového světa (Blu-ray)

Kód: 6533697

Úplný název:

Blu-ray: Pocahontas 2: Cesta do nového světa (Blu-ray) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 1998

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

1998 / Rodinný / Hudební / Animovaný / 73 minut / USAKouzlo původního Disneyho filmu Pocahontas, oceněného v roce 1995 dvěma Oscary (za nejlepší hudbu a nejlepší původní píseň), dostává v tomto filmu nové rozměry. Pocahontas, dcera indiánského náčelníka, odjíždí objevovat Anglii a s sebou veze svoje rozpustilé kamarády Flita, Meeka a Percyho. V novém filmu prožívají vaše oblíbené postavy nová dobrodružství a užívají si spoustu legrace. Pocahontas, která cestuje jako mírový vyslanec, se v Londýně stále jen diví podivným zvyklostem Evropanů. Snaží se zapadnout a sblíží se s okouzlujícímanglickým diplomatem Johnem Rolfem a paní Jenkinsovou, jeho roztomilou paní domácí. Tito dva se Pocahontas snaží připravit na Lovecký bál. Právě tam totiž musí indiánská princezna přesvědčit anglického krále, že její národ tvoří civilizovaní lidé a že není třeba proti nim nasazovat vojsko. Její úsilí ale ztěžuje úskočný guvernér Ratcliffe až do doby, kdy se na scéně objeví tajemný neznámý, aby Pocahontas pomohl. Teď už se jen indiánská princezna musí rozhodnout mezi svou dávnou láskou... anebo neznámou cestou budoucnosti. Za filmem stojí špičkoví animátoři, kteří vytvořili nezapomenutelné postavy i jedineční hudební skladatelé.Příběh Pocahontas 2: Cesta domů vám před očima zahraje všemi barvami disneyovské klasiky.Hrají:
Režie: Tom Ellery, Bradley RaymondZvukové formáty:česky - DD 5.1anglicky - DTS-HD Master Audio 5.1Titulky: česky, anglicky, Obrazové formáty: 16:9, 1,78:1Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Pocahontas 2: Cesta do nového světa (Blu-ray) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Pocahontas 2: Cesta do nového světa (Blu-ray).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Pocahontas 2: Cesta do nového světa (Blu-ray) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Pocahontas 2: Cesta do nového světa (Blu-ray) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Pocahontas 2: Cesta do nového světa (Blu-ray) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Pocahontas 2: Cesta do nového světa (Blu-ray)