Blu-ray: Zapomenuté světlo (Blu-ray) - remasterovaná verze

Kód: 6535234

Úplný název:

Blu-ray: Zapomenuté světlo (Blu-ray) - remasterovaná verze (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 1996

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

1996 / Drama / 105 minut / Česká republikaVÁŠNIVÝ VZTAH K LÁSCE A ŽIVOTUV HLAVNÍCH ROLÍCH ČESKÝM LVEM OCENĚNÍ BOLESLAV POLÍVKA A VERONIKA ŽILKOVÁPříběh vesnického faráře, který bojuje se státními úředníky i vyššími církevními představiteli za záchranu kostela, se odehrává na sklonku 80. let. Pro faráře Holého představuje víra v Boha neotřesitelnou hodnotu a navíc zápasí s pocitem vlastní zbytečnosti a bezmocnosti při setkání s chorobou milované Marjánky. Stejně bezmocný je i před socialistickým režimem, který arogantně likviduje hmotné i duchovní hodnoty.Hrají: Bolek Polívka, Veronika Žilková, Jiří Pecha, Jiří Lábus, Zita Kabátová, Kryštof Hanzlík, Agáta Hanychová, Soňa Valentová, Ivo Kubečka, Jiří Samek, Milan Riehs, Martin Sitta, Jaromíra Mílová, Antonín Kinský, Simona Peková, Hana Frejková, Roman Mecnarowski, Miroslav Knoz, Václav Legner, Jiří Smutný, Josef Calta, Pavel Kučera, Ladislav Lahoda, Antonín HausknechtRežie: Vladimír MichálekZvukové formáty:česky - DD 5.1Titulky: česky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Zapomenuté světlo (Blu-ray) - remasterovaná verze do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Zapomenuté světlo (Blu-ray) - remasterovaná verze.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Zapomenuté světlo (Blu-ray) - remasterovaná verze (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Zapomenuté světlo (Blu-ray) - remasterovaná verze bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Zapomenuté světlo (Blu-ray) - remasterovaná verze doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Zapomenuté světlo (Blu-ray) - remasterovaná verze