Bohatý táta - Do důchodu mladý a bohatý - Jak získat majetek a nikdy o něj nepřijít

Kód: 7205122

Úplný název:

Bohatý táta - Do důchodu mladý a bohatý - Jak získat majetek a nikdy o něj nepřijít (Kiyosaki Robert T.):

Autor a popis:

Kiyosaki Robert T., Pragma, 348 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
198 Kč (248 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato kniha je o tom, jak jsme během necelých deseti let odešli do důchodu finančně svobodní, ačkoli jsme začínali bez peněz. Informujte se, jak můžete udělat totéž. Nechcete-li celý život tvrdě pracovat, tato kniha je pro vás. Proč byste nemohli odejít do důchodu mladí a bohatí?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bohatý táta - Do důchodu mladý a bohatý - Jak získat majetek a nikdy o něj nepřijít do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bohatý táta - Do důchodu mladý a bohatý - Jak získat majetek a nikdy o něj nepřijít.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bohatý táta - Do důchodu mladý a bohatý - Jak získat majetek a nikdy o něj nepřijít (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bohatý táta - Do důchodu mladý a bohatý - Jak získat majetek a nikdy o něj nepřijít bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bohatý táta - Do důchodu mladý a bohatý - Jak získat majetek a nikdy o něj nepřijít doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Bohatý táta - Do důchodu mladý a bohatý - Jak získat majetek a nikdy o něj nepřijít