Bojová letadla budoucnosti - Souboj vývojových programů

Kód: 7243496

Úplný název:

Bojová letadla budoucnosti - Souboj vývojových programů (Keijsper Gérard):

Autor a popis:

Keijsper Gérard, Brána, 312 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
73 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Představte si program, který má nahradit veškeré moderní stíhací letouny v inventáři armád NATO a jejich spojenců, tedy všechny letouny F-16 firmy Lockheed (více než 4000 kusů), F-18 firmy Boeing, A-10 Thunderbolt a kolmo startující letouny Harrier. Americký zbrojní průmysl měl přijít s řešením, jehož výsledkem by bylo ještě nebezpečnější, neviditelnější a nezranitelnější letadlo, tedy stroj s většími schopnostmi než jeho předchůdci, ale nikoliv příliš drahý. Jak říkají představitelé amerických ozbrojených sil, jde jim o největší efekt za co nejnižší cenu. Zní to jako nemožné? Autor této knihy detailně popisuje nejen tento program, ale i jednotlivé technické studie, které jeho realizaci umožňují. Zároveň věnuje pozornost tomu, jak námořní letectvo USA poprvé akceptovalo stejný design letounu jako US Force, neboť veškerá dosavadní snažení v tomto směru byla až dosud neúspěšná.
Firmy Lockheed, McDonnell Douglas, Northrop Grumman a Boeing pochopily, že postupně klesají výdaje na obranu a že tento program je může zlomit, nebo jim naopak zajistit budoucnost na dalších čtyřicet let.
Text doplňuje více než 100 unikátních barevných fotografií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bojová letadla budoucnosti - Souboj vývojových programů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bojová letadla budoucnosti - Souboj vývojových programů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bojová letadla budoucnosti - Souboj vývojových programů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bojová letadla budoucnosti - Souboj vývojových programů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bojová letadla budoucnosti - Souboj vývojových programů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Vojenské zbraně

 
Knihkupectví / Military / Vojenské zbraně / Bojová letadla budoucnosti - Souboj vývojových programů