Bolesti břicha a jiné břišní obtíže u dětí I - Zácpa, průjem, zvracení, cizí tělesa, nesná

Kód: 7254365

Úplný název:

Bolesti břicha a jiné břišní obtíže u dětí I - Zácpa, průjem, zvracení, cizí tělesa, nesná (Sedláčková Miluše): zácpa, prujem, zvracení, cizí telesa, nesnášenlivost mléka, žaludecní nevolnost

Autor a popis:

Sedláčková Miluše, Triton, 176 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Lékaři, rodiče, a mezi nimi dítě s bolestmi břicha. Úkolem těch prvních je utišit bolest a pomoci malému pacientovi za jakýchkoliv okolností a s využitím veškerých vědomostí a poznatků. Povinností rodičů je vyrovnat se s onemocněním svého dítěte a účinně spolupracovat s lékaři v terapii i prevenci. K úspěšnému zvládnutí této role potřebují rodiče srozumitelné informace - a právě takové nabízí tato publikace. Dozvíte se v ní, co dělat při náhlých bolestech břicha, zvracení, průjmech, zácpách, nechutenství nebo při spolknutí cizího tělesa. I rodiče nemocného dítěte by se totiž měli stát součástí týmu, jehož úkolem je poskytnout co nejrychlejší a nejúčinnější pomoc.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bolesti břicha a jiné břišní obtíže u dětí I - Zácpa, průjem, zvracení, cizí tělesa, nesná do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bolesti břicha a jiné břišní obtíže u dětí I - Zácpa, průjem, zvracení, cizí tělesa, nesná.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bolesti břicha a jiné břišní obtíže u dětí I - Zácpa, průjem, zvracení, cizí tělesa, nesná (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bolesti břicha a jiné břišní obtíže u dětí I - Zácpa, průjem, zvracení, cizí tělesa, nesná bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bolesti břicha a jiné břišní obtíže u dětí I - Zácpa, průjem, zvracení, cizí tělesa, nesná doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Bolesti břicha a jiné břišní obtíže u dětí I - Zácpa, průjem, zvracení, cizí tělesa, nesná